KUZHIN

Shitet nga: Driton 06 Shk 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
Kuzhina eshte e re e pa perdorur eshte nga Croacia dhe eshte komplet dru
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim