Krevatin Migun

Shitet nga: avni 06 Pri 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
Migun eshte krevat masazhues dhe per sherimin e gjitha semundjeve
Migun masazh Termike
Relaksimi masazh
Masazh Thellë ind
Sport masazh
Qmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim