Lavabo per frizer

Shitet nga: Nora 09 Pri 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
Lavabo per frizere dhe Sallon Bukuris kontakto ne nr 045881981
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim