SHITET PARADHOMA

Shitet nga: bujar 18 Mar 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
SHITET PARADHOMA E RUAJTUN MIRE. DIM.2.2X2.3M. ESHTE SHUME FUNKSIONALE,CMIMI ESHTE SIMBOLIK .ESHTE DY PJESESHE DHE BARTET PA E CMONTUAR.ME DUHET TA HEKI SE ME VJEN NJE TJETER.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim