Shiten mobilet po sa te renovuara nga druni i rend

Shitet nga: Beni 03 Shk 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
- Dy kauqa per dhome te dites me kornize te drurit masiv dhe dy fotele. Te gjitha jane, po sa te renovuara.
(400 e komplet)

-Nje rreth per dhome te dites i perbere nga pese elemente - nje fotele. (300 e komplet)

-dy kreveta individual nga druri (70 e cope)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim