Sofa

Shitet nga: Genc 07 Pri 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
Shoten sofa (tresh dysh dhe fotele) ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim