Tavoline per pune (Tezxhar)

Shitet nga: Arif 25 Shk 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
Tavoline e punes per byrek , pizza etj .
Ka 2 frigorifera poshte , eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte 1.50m i gjate.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim