Tekstil

Shitet nga: selami 22 Jan 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
Shes madh gjermani te vjetra te paster i jap te gjitha te qmime te vulitshme me marrveshje dhe bëjme ndrim me veture ju faliminderit per mire kuptim 044510892
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim