Tende

Shitet nga: diamant 13 Shk 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
tenda eshte ne gjendje shume te mire shihet dhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim