goma

Shitet nga: bena 10 Nën 00:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
shitennje stre 3 metershe si dhe hella per mish me plin dhe nje per pula shum e mir dhe goma per vetura gati te reja 16 she me qmime te voliteshem
shitet kuzhina e drurit pish si dhe dyer gjerman
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim