10 komplete tavolin me 4 karrika

Shitet nga: Can 19 Pri 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
10 komplete tavolina me 4 karrika ne gjendje te rregullta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim