10 komplete tavolina

Shitet nga: Taulant 26 Mar 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes 10 komplete tavolina qmimi i volitshem jon shum te mira qmimi 100 euro qmimi osht fiks faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim