20 karrika, 10 tavolina shkollore, 2 dollapa

Shitet nga: gazi 04 Pri 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shiten 20 karrika, 10 tavolina shkollore, 2 dollapa, te gjtha, jane shum pak te perdorura por ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim