4 Komplete tavolina

Shitet nga: Tavolina 15 Shk 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina me 4 karrika ,1 tavoline me 4 karrika 65 euro,teper lire,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim