6 Karrike

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Besian 08 Pri 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 6 karrike druri te reja per 15 euro copa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim