9 tavolina dhe 30 karrike

Shitet nga: ylber 18 Mar 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Jane ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim