Anton qeta

Shitet nga: Beni 26 Tet 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Paisje per cafeteri .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim