Inventar per kafiteri

Shitet nga: xxxxxxx 14 Pri 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten gjashte komplete tavolina me karrige te drurit komplet me shilte siq shihen ne foto. 1 shankerice bardh e zi.3 komplete te bardha me shilte te zeza dhe 2 shankerica.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim