Inventari perbehet prej 4 kauqave 2foteleve 6 ta..

Shitet nga: enis 08 Shk 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Kauqat Jane Te ti dhe Jane shume Te Mir e te bukur gjithashtu tavolinat Jane prej druri te kualitetit Te larte .inventari eshte I perdorur vetem 2 muaj. Te interesuarit Te kontaktojne ne numrin 044 635 639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim