KARRIKA DHE TAVOLINA

Shitet nga: XIMI 14 Nën 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
roshtili me plloq gust qmimi 350 ne z (300).

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim