Karrige

Shitet nga: Megzon 28 Jan 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Karrike per terasa, dimensioni: 80 x 50 x 50

Per me shum kontaktoni ne viber: +386 49 736 675
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim