Karrika dhe Tavolina per Kafeteri

Shitet nga: xxxxx 03 Mar 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten karrika dhe tavolina per kafeteri karrikat siq e shihni ne foto jan me konstukt te metalik gjithashtu edhe tavolinat me konstruk te metalit te gjitha jan ne gjendje shume te mire te lehta per pastrim dhe mirembajtje te ineteresuarit te lajmrohen ne telefon dhe mund te bisedoim per qmim
presim bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim