Karrika me tavolina

Shitet nga: XIMI 03 Shk 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten pes komplete Karrika me tavolina qmimi me zbritje (120) ne 100€ kompleti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim