Karrike

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MegaB 18 Mar 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Karrike komplet (4 karrike + 1 tavolin), me palosje ose standarte
Ngjyrosja sipas deshiren
+10 komplete cmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim