Komplet I Karrikave me Tavolinë

Shitet nga: ari 06 Shk 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten kompletet Tavolina me nga 4 karrika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim