Komplet Moblije & Ormani

Shitet nga: Muhamet 22 Mar 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet kompleti i mobiljeve :

Treshi
Dyshi
dhe Fotelja

+ Ormani,

Jane te ruajtura siq shihen ne foto shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim