Mobilje/Inventar

Shitet nga: gjon 11 Pri 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
SHES MOBILET dy muj te perdora mobilet jan firma elizabeta italijan qmimi i voliteshme te reja kan gushtu 1500E kurse qmimi fikse 650E ju mirpresim tel 049149118
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim