PRODHOJM, TAVOLINA KARRIKA DHE SEPARE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: zdrukthtaria Kosova 23 Sht 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
prodhojm tavolina karrike dhe separe me dimenzjone te ndryshme ngjyra sipas porosis transporti gratis ne ter KOSOVEN Mob 044857313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim