PRODHOJM TAVOLINA KARRIGE DHE SEPARE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Zdrukthtaria kosova 06 Gsh 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
PRODHOJM TAVOLINA KARRIGE DHE SEPARE ME DIMENZJONE TE NDRYSHME NGJYRA SIPAS POROSIS TUAJ NA KONTAKTONI Në 044 847 313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim