PRODHOJM TAVOLINA KARRIGE DHE SEPARE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Zdukthtaria kosova 15 Jan 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
PRODHOJM TAVOLINA KARRIGE DHE SEPARE ME DIMENZJONE TE NDRYSHE NGJYRA SIPAS DESHIRES MOB 044 857 313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim