PRODHOJM TAVOLINA KARRIKA DHE SEPARE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ZDRUKTHTARIA KOSOVA 12 Mar 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
PRODHOJM TAVOLINA DHE SEPARE ME DIMENZIONE TE NDRYSHME NGJYRA SIPAS POROSIS MOB 044 857 313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim