Paisjet bilardo edhe invertari

Shitet nga: Labi 30 Nën 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shite keto qe shifen ne foto bilardo frizi edhe 6 tavolina me 20 karrika shiten orgjent veq me pare i shes nderrim nuk boj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim