Prodhojm tavolina karriga dhe separe

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: zdrukthtaria Kosova 06 Shk 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
prodhojm tavolina karrige dhe separe ngjyra sipas porosis dhe transport gratist ne ter kosoven
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim