Shankerica

Shitet nga: Tavolina 23 Tet 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes 4 shankerica per lokal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim