Shiten 20 karrige 8 tavolina dhe 2 dollapa

Shitet nga: Beni 10 Gsh 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten karriket që mund të përdoren në shkolla,ordinanca dhe banka.Tavolinat shkollore etj.Për më shumë info na kontaktoni në numrin 045 646 324 dhe 044 547 778
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim