Shiten 3 Komplete me Karrika Druri

Shitet nga: Niki 02 Pri 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 3 Komplete me nga 4 karrika , te gjitha jane prodhim druri dhe jan te lyera edhe me llak posaqerisht qe as uji nuk mundet me ju hy ne dru..

Kompleti mund te perdoret edhe per tarrase ne ndonje lokal apo edhe per ballkon ose ne oborr te shtepis.

1 Komplet : 110 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim