Shitet komplet inventari per restaurant

Shitet nga: Niki 03 Krr 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten paisjet per kafe,tavolina dhe karrika,aparati i kafes(rryme+gaz)me mulli,roshtili profesional me gaz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim