Shitet tavolina me 8 ulse

Shitet nga: Arditi 20 Jan 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina ne gjendje te rregullt , 8 ulset ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim