Tavolinë kuzhine me 6 karrige

Shitet nga: Fatos 18 Tet 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolinë kuzhine me 6 karrige, te ruajtura shume pa asnje gerrvishtje apo defekt. Punim druri shume kualitativ. Tavolina ka mundesi te rritjes per me shume persona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim