Tavolinë

Shitet nga: Xxx 20 Gsh 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolinë per dhomë të ditës.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim