Tavolin betoni karrike tavoline oborr

Shitet nga: diki 17 Mar 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
tavolin betoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim