Tavolin me 6 karrik

Shitet nga: Mobileri Te Lindi 02 Tet 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Brenda Dites Jua Sjellim ne Shtepit Tuaja...! ju kisha lut vetem blers serioz !! nje komplet mund ta merni me vetur te vogel nese ju shtrihen ulset mbrapa tavolinat jan te qmontuara fotot jan te bera neper klient Kujdes: Per ju qe jetoni jasht ks Keni mundesin te zgjedhni Tavolinet me karrik te cilat ju pershtaten Ne shtepit e juaja ngjyrat Dhe keni mundesin te telefononi Ne Viber +37745513270 dhe sipas adresave ne jua dergojm neper shtepit e juaja por jo me ket qmim qe esht ,normal duhet te paguhet transporti per ndryshe mundeni mi mar edhe vet me ket qmim ktu ne Gjilan..!! Ju Mirpresim ne ket koh.. h 08:00 deri 22:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim