Tavolin me 6 ulse prej 199 € te reja viber+37745..

Shitet nga: te Lindi 12 Maj 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Brenda Dites Jua Sjellim ne Shtepit Tuaja...!
kujdes:
gjindemi ne gjilan
tavolinat jan te qmontuara
keshtu qe nje komplet mund ta merni edhe me vetur te vogel
qeshtu krejt pi marin por
nese ju shtrehen ulset mbrapa vetures pa problem i nxen
Kujdes:
Per ju qe jetoni jasht ks
Keni mundesin te zgjedhni
Tavolinet me karrik te cilat ju pershtaten
Ne shtepit e juaja ngjyrat
Dhe keni mundesin te telefononi
Ne Viber +37745513270
dhe sipas adresave ne jua dergojm neper shtepit e juaja
por jo me ket qmim qe esht ,normal duhet te paguhet transporti
per ndryshe mundeni mi mar edhe vet me ket qmim ktu ne Gjilan..!!
Ju Mirpresim ne ket koh..
h 08:00 deri 22:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim