Tavolin per kopjuter

Shitet nga: Vali 29 Nën 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 10 tavolina per kopjuter ne gjendje shum te mirë.Te interesuart te parqiten ne numer e telefonit +37744293047 kemi edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim