Tavolin pokeri

Shitet nga: tavolin pokeri 17 Shk 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolin pokeri per 9 persona e ruajtur shum se bashku me te vin edhe qipat per loj pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim