Tavolin,raft per kompjuter.

Shitet nga: tavolin has druri.. 21 Sht 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   40 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina ditore,eshte has dru ,materjal shume i mire.25euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim