Tavolina dhe karriga per kuzhina dhe bar-restauran

Shitet nga: Luzi 04 Nën 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina dhe karriga me madhesi, dimensione dhe ngjyra te ndryshme sipas deshires per kuzhina,restaurante dhe lokale-kafiqa.Tavolina dhe karriga per kuzhina,tavolina dhe karriga per lokale si dhe shankerica.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim