Tavolina me 4 karriga

Shitet nga: astrit 27 Mar 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shitet me cmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim