Tavolina me Karrike

Shitet nga: Genc 10 Mar 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 5Tavolina me nga 4 karrika te Likures jan pak koh te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim