Tavolina me karriga

Shitet nga: Shpejtim 24 Tet 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina 80×80 me kater karriga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim